Image

Yükleniyor

Image

Tüm hayata geçirilen Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Özsuna Yapı A.Ş, lüksün adresi olmaya devam ediyor.

Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:42/5 Alibeyköy-Eyüp/İSTANBUL
(0212) 625 66 70

bilgi@ozsuna.com.tr

© 2020 Özsuna | Lüks Konut & İnşaat

Özsuna Yapı A.Ş

Hakkımızda

Özsuna inşaat 1998 yılında 3 kardeşin iştirakiyle kurulan bir aile şirketidir. Mimarideki hayallerini yaşam alanlarına yansıtan bu girişim ruhu, her geçen gün biraz daha büyüyerek sektördeki yerini almayı başarmıştır. Teknolojiyle mimariyi birleştiren 21. yüzyıl ruhuna uygun ve aynı zamanda çevre bilincinin muhafaza edildiği mimari projelere yer veren şirket, bu vizyonu her geçen gün geliştirmektedir.

Müstakil inşaat’tan proje bazlı yaşam alanlarına doğru ivme kazanan firma her geçen gün yeni projeler üreterek inşaat sektörüne yeniliklerle katkı sunmuştur. Şirketin ağırlıklı faaliyet alanı olan İstanbul’un, ruhuna uygun mimari projelerin yanı sıra, dayanıklı ve statik hesapları yapılmış güvenli konutların inşasındaki hassasiyeti de özenle korunmaktadır. İnsan merkezli düşünen anlayışın, insana özgü mekanlar oluşturmasında daha doğal ne olabilir. Bu mantığın Özsuna firmasının herhangi bir inşaatında görmek mümkün. Çünkü tüm ekip buna inanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Takdirin marifete dönüştüğü gerçeği insana daha çok sorumluluk yükler. Bu manada sürekli kendisiyle yarışan, her yeni projeyle birlikte bir öncekine fark atan çalışmalar müşterinin dikkatini çekmektedir. Bu kadar hareketli bir sektörün içinde olmak ve yeni yaşanabilir mekanlar oluşturmak herkesin iddiası olabilir.

Fakat bunu satış stratejisinden öteye taşımak gerekir. İşte Özsuna inşaat her projesin de müşterileriyle birlikte bu iddianın altına gururla imza atarak yoluna devam etmektedir. Bir sonraki projede görüşmek dileğiyle…

Kalite Politikası

Özsuna markası olarak müşterilerine ilham veren projeleri ile mekânlarda kaliteli dokunuş yaratan sektörün en beğenilen ve kaliteli markasını yaratmak adına çalışanlarımızla birlikte,

  • Müşteri memnuniyetine dayalı, sürdürülebilir kalite ile pazarın taleplerini karşılamak,
  • Uluslar arası standartlarda bir defada kaliteli ve verimli projeler sunarak şirket karlılığını artırmak,
  • Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, yeni ve yaratıcı fikirlere fırsat tanımak,
  • Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyarak, sürekli iyileştirmeyi sağlamak ve etkinliğini artırmaktır.


Misyon

Global pazar ihtiyaçlarına,

  • Her türlü inşaat ve yapı pazarında yurt içi ve yurt dışına doğrudan ve dolaylı satış yöntemi ile yaygın bir hizmet vermek.
  • Kalite hizmet, ve uygun fiyatla Müşteri portföyünü arttırmak,
  • Profesyonel pazarlama anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
Vizyon
  • İnşaat ve Yapı sektöründe Türkiye ve dünya pazarında önemli bir yere sahip olmaktır.

İnsan Kaynakları Politikası

En önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan Özsuna;

Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyesine kazandırmayı, çalışanlarının yaratıcılıklarını kullanabilecekleri ve fikirlerini dile getirebilecekleri etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı sağlamayı, farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemeyi, çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi, çalışan performanslarını objektif kriterlerle değerlendirerek, yüksek performansı ödüllendirmeyi ve teşvik etmeyi insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

Sizin İçin, Daha iyisini sunar.

Özsuna Yapı A.Ş.