Image

Yükleniyor

Image

Tüm hayata geçirilen Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Özsuna Yapı A.Ş, lüksün adresi olmaya devam ediyor.

Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:42/5 Alibeyköy-Eyüp/İSTANBUL
(0212) 625 66 70

bilgi@ozsuna.com.tr

© 2020 Özsuna | Lüks Konut & İnşaat

Özsuna Audi Showroom

Gerçekleşen tüm Lüks Projeler ile yaşam kalitesini üst seviyeye taşımayı hedefledik.
0

Başlayan fiyatlar

0

Ortalama daire büyüklüğü

0

Konut kredi yüzdesi

Image

Şenyıldız, Doğuş Otomotiv-Audi iş birliği ile bir ilke daha imza attı. Audi’nin lifestyle ürünlerinin satışının yapıldığı Şenyıldız Butik, Topkapı Caddesinde Audi yaşam kültürünü yansıtan ve aynı zamanda otomobil/butik anlayışının ülkemizdeki ilk ve tek temsilcisi olarak hizmet vermekte.

Giriş katında Audi’nin spor modellerinin sergilendiği Şenyıldız Butik’in alt katındaki Audi lounge bölümünde Audi’nin tüm modelleri hakkında bilgi almanın yanı sıra hayalinizdeki Audi’yi oluşturma imkanı sunuyor.

Image
Image
Image

Proje Genel Özellikleri

Topkapı - İstanbul

Tüm bu fırsatlara uygun fiyatlarla ve uygun ödeme fırsatlarına sahip olmanız için satış ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Toplam Alan: 2.000 m²
Otopark: 15 Otopark

Proje Genel Özellikleri

Şenyıldız, Doğuş Otomotiv-Audi iş birliği ile bir ilke daha imza attı. Audi’nin lifestyle ürünlerinin satışının yapıldığı Şenyıldız Butik, Topkapı Caddesinde Audi yaşam kültürünü yansıtan ve aynı zamanda otomobil/butik anlayışının ülkemizdeki ilk ve tek temsilcisi olarak hizmet vermekte. Giriş katında Audi’nin spor modellerinin sergilendiği Şenyıldız Butik’in alt katındaki Audi lounge bölümünde Audi’nin tüm modelleri hakkında bilgi almanın yanı sıra hayalinizdeki Audi’yi oluşturma imkanı sunuyor.

Emlak Özellikleri
  • SHOWROOM

Sizin İçin, Daha iyisini sunar.

Özsuna Yapı A.Ş