Image

Yükleniyor

Image

Tüm hayata geçirilen Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Özsuna Yapı A.Ş, lüksün adresi olmaya devam ediyor.

Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:42/5 Alibeyköy-Eyüp/İSTANBUL
(0212) 625 66 70

bilgi@ozsuna.com.tr

© 2020 Özsuna | Lüks Konut & İnşaat

Özsuna Mabeyn Marmara

Gerçekleşen tüm Lüks Projeler ile yaşam kalitesini üst seviyeye taşımayı hedefledik.
0

Başlayan fiyatlar

0

Ortalama daire büyüklüğü

0

Konut kredi yüzdesi

Image

Toplam arsa alanı 19.881 m2 dir. Yapılması düşünülen daire sayısı 226 ve 14 adet ticari dükkandan oluşmaktadır. Toplam inşaat 60.000 m2 dir.4.200 m2 si ticari alanlar içindir. Mabeyn Marmara projesi arazide %22 lik bir alana oturmaktadır.%78 i yeşil alandan oluşmaktadır bu nedenle Beylikdüzü ilçesinin en yeşil projelerinden biridir. Projemizle slogan olarak bildiklerinizi unutun biz sizin için her şeyi düşündük diyoruz. Projede 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri bulunmaktadır.2+1 daireler 125 m2, 3+1 daireler 171,5 ‘le 181,5 m2 alandan olusmaktadir.4+1 daireler 200 m2 den oluşmaktadır. Sosyal Alan olarak 5 yıldızlı bir otelin sahip olduğu bay ve bayanlara ayrı olarak her birinden ikişer tane kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, buhar odaları, saunalar, hamamlar, tuz odaları, bay ve bayan mescitler, kapalı çocuk oyun alanları, hobi odaları, sinema odası, kütüphane, açık çocuk oyun alanları, basketbol, futbol, voleybol, tenis kortları. Açık alanda 15.000 m2 yeşil alan . Devasa bir koru ve ortasında bir o kadar büyük biyolojik gölet. Kamelyalar, koru içinde koşu ve yürüyüş parkurları ayrıca site etrafında koşu parkurları.Daire içlerinde her daireye özel Türk ham hamamı. Merkezi substatıon lı ısıtma sistemleri her bloğun kazanları kendi çatısında. Bu nedenle isi kaybı minimumda olacaktır. Tüm kullanılan ürünler 1. Sınıf kullanılacaktır. Hepsinin markası müşteriye bildirilecektir. Blok arası mesafeler 75 mt olup Beylikdüzün’de emsali bulunmamaktadır. Her katta iki daire bulunmaktadır.

Her katta iki merdiven 1 tane asansör bulunmaktadir.226 dairenin tamamı peyzajı görmektedir, Tüm daireler en az iki cephe çoğu daire ise 3 cepheye sahiptir. 226 daireye 380 adat otopark Alanı bulunmaktadır. Sitenin arazinde siteden tamamen bağımsız bir ticari blok bulunmaktadır. Günlük ihtiyaçları karşılayabileceğiniz 2000 m2 lik bir market 12 adat bağımsız dükkân ve ofis katlarından oluşan butik bir avm .Avm nin kendine ait açık ve kapalı otoparkı mevcuttur. Beylikdüzü’nun parlayan prestiji projelerinin olduğu Marmara mahallesinde bulunmaktadır. West marinaya 5 dk uzaklıkta E5 e 5 dk uzaklıkta konumuyla tüm erseyin elinizin altında olduğu bir proje.

Image
Image
Image

Proje Genel Özellikleri

Beylikdüzü - İstanbul

Tüm bu fırsatlara uygun fiyatlarla ve uygun ödeme fırsatlarına sahip olmanız için satış ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Toplam Alan: 60.000 m²
Toplam Daire: 226 Daire
Toplam Dükkan: 14 Dükkan
Otopark: 380 Otopark

Proje Genel Özellikleri

TEM Otoyolu ile İstanbul’un her semtine kesintisiz yollar ile bağlanabileceğiniz Bahçeşehir’de bulunan projenin çevresinde; 26.000 m2 ‘lik Türkiye’nin ilk ve en büyük yapay göleti, 1 fen ve teknoloji lisesi, 4 özel ilk-orta öğretim, 2 resmi ilköğretim okulu, 1 resmi lise, 2 özel lise, 3 sağlık merkezi (resmi-özel), karakol, anfi tiyatro, PTT santralı, kültür eğlence merkezleri de yer alıyor.


Emlak Özellikleri
  • YÜZME HAVUZU
  • SPOR SALONU
  • CAFE
  • SAUNA
  • HAMAM
  • TERAS
  • SİNEMA
  • PLAY STATION.
  • BARBEKÜ ALANI

Sizin İçin, Daha iyisini sunar.

Özsuna Yapı A.Ş