Image

Yükleniyor

Image

Tüm hayata geçirilen Projelerle yaşam kalitesini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Özsuna Yapı A.Ş, lüksün adresi olmaya devam ediyor.

Akşemsettin Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No:42/5 Alibeyköy-Eyüp/İSTANBUL
(0212) 625 66 70

bilgi@ozsuna.com.tr

© 2020 Özsuna | Lüks Konut & İnşaat

Özsuna Suna Towers

Gerçekleşen tüm Lüks Projeler ile yaşam kalitesini üst seviyeye taşımayı hedefledik.
0

Başlayan fiyatlar

0

Ortalama daire büyüklüğü

0

Konut kredi yüzdesi

Image

Toplam arsa alanı 1.500 m2’dir. Yapılması düşünülen daire sayısı 70 ve 6 adet ticari dükkândan oluşmaktadır. Toplam inşaat alanı 24.000 m2 dir.2.200 m2 si ticari alanlar içindir. Suna Towers Küçükköy projesi arazide %85’lik bir alana oturmaktadır. Projemizle slogan olarak bildiklerinizi unutun biz sizin için her şeyi düşündük diyoruz. Projede 2+1, 3+1 daire seçenekleri bulunmaktadır.2+1 daireler brüt 120 m2, 3+1 daireler brüt 148 m2 ile brüt 170 m2 alandan oluşmaktadır. Binada yeşil alan ve sosyal tesis alan çatı terasta bulunmaktadır. Sosyal alan olarak süs havuzu, fitness, sauna, oturma alanları bulunmaktadır. Tüm kullanılan ürünler 1. Sınıf kullanılacaktır. Her katta yedi daire bulunmaktadır.

Her katta iki merdiven 2 tane asansör bulunmaktadır. Tüm daireler aydınlık ve güneş almaktadır. 70 daireye 70 adet otopark Alanı bulunmaktır.25 adet misafir otoparkımız bulunmaktadır. Bina girişinde özel güvenlikli, danışma, bekleme salonu lobi bulunmaktadır. Tem otoyoluna yaklaşık 3 km mesafede E5 otoyoluna 4,5 km mesafede, yeni İstanbul Havalimanına 30 dakika mesafede Esenler otogarı 15 dakika mesafede ve birçok avm en yakın noktada olup ulaşımda Topkapı Habibler tramvayı kullanılabilir durumdadır. Gaziosmanpaşa’nın parlayan prestijli projelerinden biridir.

Image
Image
Image

Proje Genel Özellikleri

Küçükköy - İstanbul

Tüm bu fırsatlara uygun fiyatlarla ve uygun ödeme fırsatlarına sahip olmanız için satış ofisimizde sizleri bekliyoruz.

Toplam Alan: 24.000 m²
Toplam Daire: 70 Daire
Toplam Dükkan: 6 Dükkan
Otopark: 95 Otopark

Proje Genel Özellikleri

Tem otoyoluna yaklaşık 3 km mesafede E5 otoyoluna 4,5 km mesafede, yeni İstanbul Havalimanına 30 dakika mesafede Esenler otogarı 15 dakika mesafede ve birçok avm en yakın noktada olup ulaşımda Topkapı Habibler tramvayı kullanılabilir durumdadır. Gaziosmanpaşa’nın parlayan prestijli projelerinden biridir.


Emlak Özellikleri
  • YÜZME HAVUZU
  • SPOR SALONU
  • TERAS
  • YEŞİL ALAN

Sizin İçin, Daha iyisini sunar.

Özsuna Yapı A.Ş